• Holistiline nelik (neli kuni 3-tunnist regressiooniteraapia seanssi, kokku 12 tundi)
 • Holistilise regressiooniteraapia üksikseanss (2,5 kuni 3 tundi)
 • Tasumine: Ma töötan seansi tasu alusel: 150 EUR / 1,5 h

  Holistiline nelik

  Neljast pikast (2,5 – 3 tundi) seansist koosnev tsükkel on neile, kes soovivad oma elus kiiret muutust, armastavad töötada intensiivselt ja on valmis läbi viima tõhusat suurpuhastust.

  Tsükkel koosneb neljast seansist 4 päeva jooksul. Need võivad olla järjestikused päevad või jagatud kahte ossa – 2 päeva ja umbes nädala pärast veel 2 päeva.
  Iga seanss kestab umbes 3 tundi ja algab vestlusega sinust, su probleemidest, vajadustest ja elamustest. Tubli poole ajast aga lamad diivanil ja “rändad”. Holistilistel rännakutel uurivad kliendid oma sisemaailma ja leiavad minevikust üles oma probleemide algpõhjused, ning töötavad läbi olukorrad, kust hädad alguse on saanud. Nii vabastatakse minevikus kinnikiilunud tunde- ja mõttemustred, inimesed jõuavad iseendale lähemale ja ka tervenevad.

  Töö on väga intensiivne ja sa saad tsüklist rohkem kasu kui sa pühendad need päevad iseendale ja ei planeeri sinna tööülesandeid ega muid kohustusi.

  Kui esimestest seanssidest on möödunud mõned kuud ja sa oled märganud oma elus muutusi, võid soovi korral tööd jätkata kas ühe, kahe või enama seansiga. Sul on võimalus läbi töötada spetsiifilisi teemasid ja lahendada suheteprobleeme mõne konkreetse inimesega. Samas on see võimalus süvendada kontakti oma kõhutundega ning tuua rohkem rõõmu, loomingulisust ning eneseusaldust oma ellu.

  Lähtepunktideks on:

  • Ole endaga kontaktis: Teadvusta oma tundeid, mõtteid ja kehatundmusi ning usalda neid!
  • Ole loominguline: Kui teed oma elus midagi, mis ei tööta, siis proovi midagi muud!
  • Ole positiivne: Tee rohkem seda, mis sind rõõmustab ja paneb end hästi tundma!Teraapia kestvus võib olla väga erinev, kuna palju oleneb nii kliendist kui ka lahendust vajavatest teemadest.

                                                                                                                                    (www.holistika.ee)